МАРТЕНСКО АТЕЛИЕ 2019
„Баба Марта се задава
за добри и благословени дни,
с мартенички ни дари.“
На 27.02.2019г. в ЦОП Балчик се проведе Мартенско ателие на тема „Да зарадваме приятел“. В ателието участваха много деца, както потребители на ЦОП, така и от общността. С желание и ентусиазъм, творчество и креативност с помощта на специалистите участниците в ателието направиха традиционни мартеници, картички и мартенска рамка за снимки.
Инициативата бе забавна и интересна за децата. Те не само обмениха информация за празника, но и разказваха легенди и четоха тематични стихотворения, с които почетоха традицията.
[su_custom_gallery source=“media: 1191,1192,1193,1194,1195,1196,1197,1198,1199,1200,1201,1202,1203,1204,1205,1206,1207,1208,1209″ limit=“30″ link=“lightbox“ target=“blank“ width=“150″ height=“150″ title=“never“]