ДА ПОДАРИМ УСМИВКА
На 02.03.2020г. в ЦОП Балик се проведе мартенско ателие на тема „Да подарим усмивка“.
В ателието се включиха потребители на ЦОП Балчик и деца от града. С желание и ентусиазъм, творчество и креативност с помощта на специалистите децата направиха традиционни мартеници, обмениха информация за празника, разказаха си легенди за мартеницата.
Вече готови с нашите мартеници, посетихме Дом за стари хора „Балчик“ и зарадвахме възрастните с мартенички. Децата подариха усмивка и радост на всички.
[su_custom_gallery source=“media: 1312,1313,1314,1315,1316,1317,1318,1319,1320,1322,1323,1324,1325″ limit=“30″ link=“lightbox“ target=“blank“ width=“150″ height=“150″ title=“never“]